top of page
Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-38.jpg

Náš Tým

Seznamte se s našimi odborníky

Ve Forward Dental našemu týmu vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků leží na srdci nejlepší zájmy a blaho našich pacientů.
Seznamte se s lidmi, kteří vedou naši příjemnou zubní ordinaci, a objednejte se ještě dnes.

Náš tým: Meet the Team
Ondřej_Pavlačík_Fotograf_architektury_designu-2_edited.jpg

Ievgen Taran

zubní lékař, odborný zástupce

Spojovat preciznost, empatii a zároveň schopnost nalézat co nejlepší řešení i u velmi náročných stomatologických úkonů, je to, co charakterizuje práci pana Ievgena Tarana.  
Pan Ievgen svou profesionalitu získával v průběhu své mnohaleté praxe v různých pracovních podmínkách jak v cizině, tak v České republice na pracovištích, které mu umožnili naučit se bohatým zkušenostem a přístupům ve stomatologické péči.  
V roce 2017 úspěšně vykonal aprobační zkoušky a získal rozhodnutí MZČR uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání na území ČR.  
Má dlouholeté zkušenosti s poskytováním akutní péče na zubní pohotovosti. Jeho privátní praxí je soukromá stomatologie. Propojování těchto různých “péčí” mu umožnilo a umožňuje tyto dovednosti neustále nabývat, učit se novým a rozvíjet tak stále svoji profesionalitu.  
Pan Ievgen se v péči o své klienty s velkým zanícením věnuje rozvoji a zdokonalování své stomatologické specializaci endodoncii a protetiky, které neustále rozvíjí a zdokonaluje. Jeho klienti tak mají zaručenou nejmodernější stomatologickou péči.

Nadiia Taran

zubní lékařka, provozní manažerka

Když Nadiia Taran doprovází naše klienty u zubních ošetření, poskytuje nejvyšší míru empatie a zároveň je naprosto přesná v servisních úkonech, kterým zásadně ovlivňuje kvalitu poskytované péče zubního lékaře.
Nadiia vystudovala stomatologickou fakultu Doňecké Universitu M. Gorkého. Svůj celý profesní život pracovala jako zubní lékařka. V roce 2020 absolvovala akreditované kurz Zubní instrumentářky v Akademia.cz. Od roku 2020 pracuje jako vrchní sestra a instrumentářka ve Forward Dental Praha.
Díky svým mnohaletým zkušenostem a své zodpovědnosti je Nadiia člověk, na kterého se vždy můžete spolehnout v bezchybném chodu našeho zdravotnického zařízení v oblasti sterilizace, desinfekce a hygienické bezzávadnosti celého Forward Dental.

+Ondřej_Pavlačík_Fotograf_architektury_designu-4.jpg
+Ondřej_Pavlačík_Fotograf_architektury_designu-9.jpg

Eugen Taran

zubní lékař, jednatel společností

Práci pana Eugena Tarana vystihují jeho schopnosti být precizní v široké oblasti stomatologické péče doprovázené hlubokou empatií se svými klienty, kterou je doprovází, když jim jí poskytuje. Kromě vysokoškolského studia, vystudoval i postgraduální stupeň a svoji profesionalitu si neustále si rozšiřuje.  
V listopadu 2011 úspěšně vykonal aprobační zkoušky MZČR o odborné způsobilosti k výkonu povolání na území ČR. V současnosti absolvuje specializační vzdělávání ČSK v oboru stomatochirurgie v rámci celoživotního vzdělávání.  
Pan Eugen má bohaté profesní zkušenosti v různých oblastech poskytování stomatologické péče od ambulantní chirurgie, konzervačního zubního lékařství včetně estetické stomatologie. Pan Eugen svoji profesionalitu rozvíjí také v oblasti poskytování “emočního” doprovázení svých klientů v situacích jako je stomatologické ošetření, a to výcvikem empatických a komunikačních dovedností v Eduporta s.r.o. - edukační poradenská a rozvojová společnost.

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku ještě dnes.

bottom of page