top of page
Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-13.jpg

Naše služby

Péče zaměřená na vaše zdraví a štěstí

Ve společnosti Forward dental věříme, že naše komunita bude zdravá, a proto se snažíme překonávat očekávání našich pacientů inovativními službami.
Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více informací nebo si rezervovali schůzku.

Služby a ceník: Our Services
Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-36_edited.jpg

Vyšetření a preventivní prohlídky

Včasné odhalení dentálních problémů ochrání vaše zdraví a ušetří vám bolest, peníze a čas. 

Ve Forward Dental se zaměřujeme na prevenci, protože preventivní stomatologie je klíčem k udržení zdravých zubů po celý život. Dobrý stav ústní dutiny může mít pozitivní vliv i na vaše celkové zdraví.  
Vždy začínáme komplexním vyšetřením zubů a dásní, abychom mohli vytvořit léčebný plán, který bude odpovídat vašim individuálním potřebám. Naším cílem je diagnostikovat běžné zubní problémy dříve, než se stanou nebezpečnými pro vaše zdraví a příliš nákladnými nebo náročnými na opravu. Součástí prohlídky je nejmodernější digitální rentgenové vyšetření s nízkým zářením, které odhalí skryté kazy v mezizubních prostorech. Taky vám vyšetříme ústní sliznice, zda na ní nejsou nežádoucí změny. 
Věděli jste, že nejdůležitějším faktorem pro dlouholeté přežití zubu je množství zdravé zubní tkáně, která zůstane po ošetření? Čím invazivnější je zákrok, tím více struktury zubu se ztratí. Proto se při ošetření našich pacientů snažíme odhalit problém a zasáhnout v rané fázi, abychom zachránili co nejvíce zubních tkání.

Bílé výplně a rekonstrukce zubů

Jasná alternativa k tradičním kovovým výplním. 

Když se vám vytvoří zubní kaz, doktor Taran v lokální anestesii pečlivě odstraní zkažená místa zubu za použití minimálně invazivní techniky, která ušetří více zubní tkáně než standardní technika pro tradiční kovové výplně. Kavita se pote vyplní odolným biokompatibilním kompozitním materiálem v barvě zubu – bílou výplní.   
Pokud máte na zubu hodně velký kaz nebo třeba zlomené hrbolky, doporučujeme zvážit keramickou onlay! Tyto náhrady jsou jednoduchým a účinným řešením a v některých případech představují vynikající alternativu k celokeramické korunce. Keramická onlay se používá stejně jako tradiční výplň, ale vypadá mnohem originálněji, je odolnější a má delší životnost.  
V Forward Dental používáme kvalitní materiály světových značek (3M ESPE, Denspy Sirona, GC atd.), které nám dodávají oficiální distributoři v České republice. Za svou práci ručíme 3 roky. 
Kompozitní a keramické výplně mohou ze své podstaty vydržet desítky let a ve skutečnosti posilují a chrání okolní strukturu zubu před poškozením a praskáním. Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečnější pro vás. 
Víte, že cena ošetření se odvíjí od rozsahu kazu? Čím menší je kaz, tím levnější je výplň.

usměvavý Girl
IMG_1420 1+.jpg

Endodoncie - ošetření kanálků

zahraní Váš zub, když je infikovan

Chceme, abyste si zachovali zdravé a přirozené zuby co nejdéle. Naším hlavním cílem je co nejkonzervativnější přístup. Zastavíme vznik zubního kazu a uděláme vše pro to, abychom předešli budoucímu ošetření kořenových kanálků. Pokud však zubní kaz již zasáhl nerv vašeho zubu, jsme připraveni vám pomoci. 

S využitím nejmodernějších technologií a s důrazem na vaše pohodlí se postaráme o váš infikovaný zub a obnovíme jeho zdraví. 

Po znecitlivění zubu Dr. Taran se nejprve odstraní kaz a případně starou netěsnící výplň. Infikovaná zubní dřeň se odstraní, vnitřek zubu se důkladně vyčistí, vydezinfikuje a následně se vyplní biokompatibilním materiálem. Zub je poté obnoven výplní nebo korunkou je-li indikována a nadále funguje jako každý jiný zub 

Cena ošetření se odvíjí od počtu kanálků. Pro lepší výsledky v komplikovaných případech používáme operační stomatologický mikroskop

Korunky, můstky a estetické fazety

Ochrání váš chrup a obnoví estetiku i funkci

Nejlepší fazety jsou ty, které napodobují přírodu. Specializujeme se na úsměvy, kterých si každý všimne, ale nebude vědět proč. Pokud máte zuby, které se vám zdají příliš malé, nerovné, odštípnuté nebo mají tmavé skvrny, mohou pro vás být estetické fazety skvělou volbou. Estetické fazety vám pomohou získat bělejší a rovnější úsměv, kterým se budete moci pyšnit.  
Pokud však máte hodně rozsáhlý kaz nebo výplň větší než zbývající tkáně zubu, vystavujete svůj zub riziku prasklin, zlomů a dalších problémů včetně extrakce. Nechceme, aby se to stalo. Proto doporučujeme opatřit takovýto zub keramickou korunkou. Korunka pokrývá celou viditelnou část zubu, chrání jeho zbývající část a obnovuje původní tvar, velikost a barvu. Při správné péči jsou naše korunky navrženy tak, aby perfektně seděly a vydržely více než 15 let. 
Pokud jste přišli o zub, ale nemůžete si nechat zavést zubní implantát, nebo vám to vám to zdravotní stav nedovoluje, může být pro vás vhodný můstek. Spojením korunek se uzavře mezera mezi zbývajícími zuby.

Image by Bruno Adam
Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-48.jpg

Akutní ošetření a konzultace

jsme tu, když nás potřebujete

Intenzivní bolest nebo uraz není žádná legrace a my ve Forward Dental to chápeme. 
Když se tyto problémy objeví zavolejte a řekněte nám, co se děje. Poradíme vám, jak situaci zvládnout a omezit bolest, než se dostanete do naší ordinace. Uděláme vše pro to abychom vás co nejrychleji objednali. 
Ať už jste zcela novým pacientem, nebo k Dr. Taranovi chodíte už léta, pomůžeme vám co nejrychleji ulevit od bolesti a obnovit zdraví vašich zubů a dásní co nejdřív. 
Bez ohledu na to, co vás trápí, nabízíme komplexní pohotovostní stomatologické služby, které problém vyřeší a pomohou vám cítit se lépe.  
Poskytujeme také poradenské služby. Pokud máte problém, se kterým si nevíte rady, věříme, že náš odborný názor vám pomůže vybrat to nejlepší pro vaše zdraví a váš úsměv.

Extrakce zubů a dentoalveolární chirurgie

Šetrně, bezbolestně a v klidu 

Záleží nám na zachování vašich zubů. Děláme vše, co je v našich silách, abychom vaše zuby zachránili. V některých případech to bohužel není možné a je nám to velice lito. Některé zuby jsou extrahovány, protože jsou silně zkažené, jiné mohou mít pokročilé parodontální onemocnění nebo se zlomily tak, že je nelze opravit. Jiné zuby může být nutné odstranit, protože jsou v ústech špatně umístěny nebo v rámci přípravy na ortodontickou léčbu. Bez ohledu na důvod, pokud je odstranění zubu jedinou možností, usnadníme vám tento zákrok a uděláme vše pro to, aby ošetření proběhlo hladce, bezbolestně a v klidu. 
Naši lékaři jsou v Praze známí svým jemným a ohleduplným přístupem k extrakcím zubů. Jsme vybaveni a připraveni vám pomoci. 
Po extrakci zubu jedním z nejlepších způsobů, jak obnovit úsměv, zabránit ztrátě kosti a zlepšit dentální zdraví jsou zubní implantáty.

Lékaři během operace
Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-49.jpg

 Dentální implantáty

Pokud již není možné zachovat přirozený zub, je nejlepším řešením zubní implantát.

Přišli jste o zub, nebo vám nenarostl! Možná byl kaz příliš hluboký na to, aby se dal zub zahranit, nebo jste sportovali a dostali jste ránu do předních zubů! V některých situacích není možné zuby zachránit. Ať už je příčina jakákoli, ztráta zubu neznamená konec vašeho úsměvu nebo schopnosti žvýkat, mluvit a cítit se šťastně a sebevědomě. Zubní implantáty od Dr. Tarana vám navrátí zdraví a vdechnou vašemu chrupu nový život. 
Implantát funguje jako přirozený kořen, který nese korunku, můstek nebo dokonce zubní náhradu. Zubní implantáty vám nejen navrátí úsměv, ale jsou zároveň investicí do vašeho zdraví, protože zabraňují ztrátě kostní tkáně, posunu zubů, onemocnění dásní a dalším problémům. 
Díky preciznímu přístupu naši lékaři zajistí, že váš implantát bude vypadat a působit stejně jako vaše přirozené zuby. 
Ve Forward Dental používáme implantáty přední světové značky Straumann, která je známá prvotřídní kvalitou a trvanlivostí švýcarských implantátů.  
Počáteční investicí je vyšší než u lacinějších implantátů (jiných výrobců), fixních můstků nebo snímatelných náhrad, ale ve výsledku ušetří vám čas a peníze tím, že zabraní budoucím zdravotním komplikacím.  
Při správné údržbě a dobrém zdravotní stavu vám implantáty mohou posloužit déle než 15 let.

Dentální hygiena a profesionální bělení

Ukažte světu svůj zdravý, přirozený a krásný úsměv.

Zuby jsou zadarmo, zubní kaz a infekce jsou drahé a zápach z úst je prostě trapný! Tomu všemu můžete předejít pravidelným čištěním a preventivními prohlídkami! 
Profesionální čištění zubů je to nejlepší, co můžete udělat pro udržení zdravých zubů. 
Hromadění plaku a zubního kamene kolem zubů a pod dásněmi může způsobit kaskádu zubních problémů, jako jsou zubní kazy, záněty dásní, ztráta kostí (parodontóza), zápach z úst, a dokonce i ztráta zubů. Pravidelná dentální hygiena ve Vysočanech zbaví vaše ústa škodlivých bakterií a zajistí výjimečné zdraví ústní dutiny po celý život. Pomocí ultrazvukového scaleru, ručních nástrojů a Airflow jemně odstraníme vám plak a zubní kámen. Naši odborníci vám také poradí, jak se o zuby správně starat doma, aby byly co nejdéle zdravé a krásné. 
Podle toho, co denně vidíte na sociálních sítích a ve filmech, byste si mohli myslet, že všichni mají přirozeně bílé zuby. Pravdou však je, že většina celebrit a influencerů si zuby důsledně bělí. Jen málokdo může dosáhnout skutečně bílých zubů bez malé pomoci navíc.
Doktor Taran a jeho tým věří, že byste měli mít úsměv, o který se rádi podělíte se světem. Pokud vaše zuby nejsou tak bílé, jak byste si přáli, můžeme vám pomoci získat úsměv, který budete milovat! Existuje spousta skvělých možností bělení zubů a ve Forward Dental používáme bělicí systémy předních světových značek jako je Beyond Teeth Whitening, White Dental Beauty, Opalescence a Yotuel. 
Bělejší a zářivější úsměv může zvýšit vaše sebevědomí a pomůže vám udělat skvělý dojem.

IMG_0245.jpg

Máte-li problém, se kterým si nevíte rady, objednejte se na konzultaci.

Cestovatel

Co o nás říkají naši pacienti

na Google, Facebook a Seznam

Služby a ceník: Reference

Zanechte recenzi a popište nám své zkušenosti s Forward Dental.

Kamarádi a kamarádky, pokud hledáte nového zubaře, mám pro vás skvělé doporučení. Sama jsem měla ze zubařů takovou fobii, že když jsem se posadila v ordinaci na křeslo pod lampu, roztřásla jsem se tolik, až popadala část nástrojů, takže jsem vzdala jakékoli kontroly a snažila se nemyslet na to, že se dřív nebo později něco pokazí Pak jsem si, ale vyrazila oba přední zuby a bohužel nebylo na vybranou. Naštěstí se mě ale ujal Dr. Taran, který je tak laskavý, klidný a pečlivý, že mi nejen vrátil úsměv, ale dokonce jsem se po těch letech odhodlala dát dohromady i ostatní zuby (nebyla to bez té prevence žádná sláva). 
Ošetření je vždy velmi příjemné, bezbolestné a opravdu důkladné. A pokud něco nehradí pojišťovna, pan doktor to sdělí předem, ať víte, co vás čeká, takže opravdu velmi vřele doporučuji Forward Dental!  
Sestřička je také mimořádně milá a ordinace je nádherná s krásným výhledem na Prahu.

Helena D.

logo křivky final.png

Ceník

Čím lépe čistíte, tím víc ušetříte

Stejně tak, jako v jiných oborech, ve zdravotnictví cena poskytovaných služeb se odvíjí od rozsahu a náročností prováděných výkonů. Cenu ovlivňují také přímé a nepřímé náklady spojené s ošetřením a provozem, které se pak promítají do minutové sazby.
Kvalitní léčba vyžaduje nejen nákladné moderní vybavení a čisté, bezpečné prostředí, ale také kvalifikovaný a ochotný zdravotnický personál a dostatek času. Jen tak lze dosáhnout dlouhodobě stabilních výsledků a vyhnout se zbytečným prodlevám, bolesti a stresu.
U nás zkrátka neplatíte více, než musíte. Odvíjíme cenu od rozsahu práce.

Vyšetření a preventivní prohlídky

Konzultace 600kč
Vyšetření - hradí ZP
Samoplátce: 900-1900kč

Komplexní vyšetření včetně rentgen snímku (OPG, BW, i.o. RTG) hradí ZP.

U samoplátců cena vyšetření záleží na počtu a typu potřebných RTG snímků.

Bílé výplně a onlay

Výplň 1900-3500kč

Onlay 4200-8500kč

Cena výplně se odvíjí od rozsahu kazu. Čím menší kaz tím levnější výplň.

Cena onlay se liší podle materiálu (kompozitní nebo keramický E-max) a způsobu výroby (v ordinaci nebo v laboratoři).

Endodoncie - ošetření kanálků 

Primární endodoncie 1 kanálek - 2800kč

Každý další kanálek - 2000kč

Reendodoncie 1 kanálek - 3800kč

Každý další kanálek - 3000kč

Komplexní ošetření 1 kanálku včetně opracovaní, dezinfekční vložky, apexlokátoru, UZ aktivace a 3D plnění.

Cena ošetření závisí na počtu kanálků a jejich složitosti.

Použiti mikroskopu, odstranění čepů a dostavba zubů se účtuje zvlášť.

Protetika

Estetická fazeta od 10000kč

Celokeramická korunka od 9500kč

Můstek od 25500kč

Uvedená cena je včetně otisků a fixace. Výrobky se liší typem materiálů (zirkon, E-max) a estetikou (vrstvené, nevrstvené).

Provizorní náhrada se účtuje zvlášť.

Akutní ošetření a konzultace

Základní akutní ošetření - hradí ZP

Samoplátce: 800-2500kč

Konzultace: 600kč

Nadstandartní výkony se účtují zvlášť.

U samoplátců cena závisí na rozsahu ošetření.

Extrakce zubů

Extrakce zubu - hradí ZP

Samoplátce: 800-2500kč

Nadstandartní intraligamentarní anestezie 300kč

U samoplátců cena se liší dle náročností výkonu. Extrakce může byt jednoduchá, komplikovaná nebo chirurgická, například, u zubů moudrostí.

Dentální implantáty 

Implantát Straumann: 20000-23500kč

Korunka na implantát: 14500-16500kč 

Cena se liší podle typu implantátu, abutmentu a materiálu korunky.

Podmínkou zavedení implantátu je sanovaný chrup a dostačující hygiena dutiny ústní.

Případné doplnění kosti (augmentace) a CBCT se účtuje zvlášť.

Dentální hygiena a bělení zubů

Dentální hygiena 1600-2200kč

Domácí bělení 5900kč

Kombinované bělení 8900kč

Cena se odvíjí od rozsahu. Čím lip čistíte tím miň platíte!

Podmínkou bělení je čistý a sanovaný chrup. Bělicí látka neproniká kamenem a plakem.

Cenu zákroku vždy sdělujeme předem. 

Kompletní ceník je k nahlédnutí v ordinaci. 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Služby a ceník: Ceník
Image by Tyler Nix

Zdravotní pojišťovny

Spolupracujeme s následujícími zdravotními pojišťovnami

Služby a ceník: Insurance
VZP_modul-A_CMYK.png
3a.logotyp_vertikalni.png
logo_full_edited.png
01-Logo-OZP-zakladni-verze-RGB-pruhledne.png
Wpm2xgl0zZmSAOjVHma4vM0BXOw7nVA9.png
1557421205213rbp-86-08-0-0-s-textem-ctverec-inverzni_edited.jpg
bottom of page