top of page
-Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-19.jpg

Poznejte nás!

jsme Forward dental

Stomatologická péče s důrazem na preciznost, zručnost a zkušenosti

Jsme soukromá zubní ordinace. Ordinujeme v nově vybudovaných prostorách polikliniky Vysočany.

 

Své odborné lékařské služby poskytujeme v nejnovějších stomatologických trendech. Jsme zaměřeni jak na preventivní lékařskou péči, všechna ošetření týkající se zubních kazů a s tím spojených obtíží, tak na všechny typy náhrady chybějících zubů či šetrnou extrakci, pokud zuby již nelze zachránit.

 

Také provádíme komplexní hygienické a estetické stomatologické služby. Snažíme se Vám tak zajistit plnohodnotnou kvalitu vašeho chrupu, jako jednoho se základních pilířů kvality života.

 

Vysoký standard našich lékařských postupů, materiálů a lidského přístupu je Vám k dispozici. V současné době přijímáme nové pacienty a pokud si hledáte zubního lékaře, rádi budeme odborně pečovat o Vás chrup

Naše ordinace je vybavena nejmodernějšími technologiemi. Vytvořili jsme čisté a příjemné prostředí, abyste se u nás cítili dobře.

bezbolestné zubní ošetření
2+Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-44.jpg

Co odlišuje FORWARD dental od jiných ordinací v Praze?

Každá zubní ordinace je jiná. Jsme pro vás ta pravá?

01

Zubní péče se zárukou

Jsme rodinná zubní ordinace, která se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitní péče. Nepatříme velké firmě. V poslední době mnoho ordinací vlastní investoři, nikoliv zubní lékaři, což může často narušit vztahy, vysoký standard péče a pohodlí, na čemž si zakládáme. Snažíme se svou práci odvádět poctivě, proto nabízíme prodlouženou záruku.

03

Bez stresu a v klidu

Víme, že návštěva zubního lékaře může být pro některé lidi stresující. Proto se snažíme, abyste se u nás cítili co nejlépe. Naše příjemné, čisté a bezpečné prostředí je vybaveno pohodlnými německými soupravami, klimatizací a výhledem na park. Vždy vysvětlujeme postupy, pracujeme v klidu a používáme nejkvalitnější materiály, přístroje a anestetika, abychom vám poskytli tu nejlepší možnou péči. To je pro nás prioritou.

02

Moderní technologie

Dáváme si záležet na tom, abychom byli na vyšší úrovni zubního lékařství. Naším posláním je zkoumat a studovat nové postupy a techniky, abychom našim pacientům zajistili tu nejlepší možnou péči. Neskočíme do vody bez hlavy s "nejnovějším a nejlepším", aniž bychom si prostudovali vědeckou literaturu, která by podpořila naše klinická rozhodnutí.

04

Zkušený a přátelský tým

Jsme tým energických, zkušených a empatických zubních lékařů, kterým záleží na tom, co je pro vás důležité – na krásném a zdravém úsměvu po celý život. Máme dlouholeté lékařské tradice. V České republice doktor Taran ordinuje již přes 10 let. Navíc se snažíme dodržovat optimální objednací doby a věnovat každému pacientovi dostatek času. Převezměte kontrolu nad zdravím svých zubů a získejte individuální péči, kterou si zasloužíte.

-2 Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-12.jpg
Ordinace strom 1.jpg

“Pan doktor Taran je velmi precizní ve své práci nic nenechá náhodě. Přístup k pacientovi má za 1*. Nemůžu najít jedinou výtku. Jsem nadšený pacient.”

Dagmar (Facebook)

Náš tým

Jsme tým zubních lékařů, kteří jsou nadšení pro svou práci a kteří se zavázali poskytovat kvalitní péči lidem jako jste vy

Certifikace a školení

Naši lékaři jsou neustále vzděláváni a zdokonalují své znalosti a dovednosti. Díky tomu můžeme našim pacientům poskytnout tu nejlepší možnou péči.

Green Background_edited.jpg

Dopřejte si moderní způsob ošetření chrupu pomocí nejnovějších technologií a bezbolestných metod.

Genius loci: Duch místa

Naše zubní ordinace má svůj vlastní genius loci, který je spojen s pocitem klidu, pohody a bezpečí. Chceme, aby se naši pacienti cítili příjemně a pohodlně, a proto jsme se snažili vytvořit příjemnou atmosféru, která bude přispívat k pozitivnímu pocitu z návštěvy ordinace.

Kde nás najdete

+420 725 009 418

+420 607 500 157

Sokolovská 810/304, 

Praha 9-Vysočany, 190 00

v 6. patře polikliniky Vysočany

Po - Čt: 8:00 - 16:00
​​Pa: 8:00 - 12:00
​So - Ne: Zavřeno

bottom of page