top of page
Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-13.jpg

Seznamte se s doktorem

Eugenem Taranem

Ondřej_Pavlačík_Fotograf_architektury_designu-9.jpg

Proč stomatologie?

Zubní lékařství jsem si vybral, protože jsem chtěl jít ve stopách svých rodičů. Když jsem vyrůstal v jejich ordinaci, poznal jsem, jak krásně se v zubním lékařství snoubí umění a věda. Moji rodiče například byli schopni opravit zub, který byl téměř zničen, a přitom zachovat jeho přirozený vzhled. To mě velmi ovlivnilo a rozhodl jsem se, že chci pomáhat lidem, aby měli krásné a zdravé zuby.

 

Stomatologie nabízí jedinečnou příležitost budovat celoživotní vztahy a zároveň poskytovat služby, které zlepšují kvalitu života lidí. Miluji stomatologické umění, a ještě více miluji, když se lidé usmívají!

stomatologie praha 9
Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-2.jpg

Eugen Taran

zubní lékař, jednatel společností

Práci pana Eugena Tarana vystihují jeho schopnosti být precizní v široké oblasti stomatologické péče doprovázené hlubokou empatií se svými klienty, kterou je doprovází, když jim jí poskytuje.

 

Kromě vysokoškolského studia, vystudoval i postgraduální stupeň a svoji profesionalitu si neustále si rozšiřuje.  
 

V listopadu 2011 úspěšně vykonal aprobační zkoušky MZČR o odborné způsobilosti k výkonu povolání na území ČR. V prosinci 2022 absolvoval specializační vzdělávání ČSK v oboru stomatochirurgie v rámci celoživotního vzdělávání.  
 

Pan Eugen má bohaté profesní zkušenosti v různých oblastech poskytování stomatologické péče od ambulantní chirurgie, konzervačního zubního lékařství včetně estetické stomatologie.

 

Pan Eugen svoji profesionalitu rozvíjí také v oblasti poskytování “emočního” doprovázení svých klientů v situacích jako je stomatologické ošetření, a to výcvikem empatických a komunikačních dovedností v Eduporta s.r.o. - edukační poradenská a rozvojová společnost.

Vaše první návštěva

Přemýšlíte, že si naplánujete první návštěvu u doktora Tarana? Přečtěte si více o tom, co můžete očekávat v Forward dental v Praze.

 

Snažíme se poskytovat vynikající služby s úžasnými výsledky a jsme tu pro vás, abychom zodpověděli všechny vaše otázky včetně toho, jak se stát naším pacientem.

stomatochirurg Praha 9 Vysočany

Certifikace a školení

Naši lékaři jsou neustále vzděláváni a zdokonalují své znalosti a dovednosti. Díky tomu můžeme našim pacientům poskytnout tu nejlepší možnou péči.

Kontaktujte nás

Adresa

Sokolovská 810/304, 190 00 Praha 9-Vysočany, ČR

6. patro v budově polikliniky Vysočany

Kontakt

+420 725 009 418

+420 607 500 157

Ordinační hodiny

Po - Čt

8:00 – 16:00

Pa

8:00 – 12:00

So -Ne

zavřeno

Tým Forward dental Vysočany

Objednejte si schůzku s doktorem Taranem na našem webu nebo telefonicky

Doktor Taran má bohaté zkušenosti s péčí o nové pacienty a vždy se snaží poskytnout jim tu nejlepší péči. Kontaktujte nás dnes a co nejdříve začněme.

logo-1
logo-2
logo-3
bottom of page