top of page
Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-13.jpg

Seznamte se s doktorkou

Nadii Taran

-++Ondřej_Pavlačík_Fotograf_architektury_designu-4.jpg

Proč stomatologie?

Stomatologii jsem si vybrala, proto že jsem chtěla pomáhat lidem zlepšit jejich kvalitu života. Věřím, že zdravé zuby a úsměv jsou základem sebevědomí a spokojenosti. Při vstupu do naší ordinace si všimnete, že vše je čisté, příjemné a důkladně vysterilizované. Používáme nejmodernější vybavení navržené s ohledem na bezpečnost a efektivitu. Poskytujeme pacientům dostatek času a pozornosti a snažíme se jim vše vysvětlit, aby rozuměli tomu, co se bude dít.

Jsem přesvědčena, že je důležité, aby se pacienti cítili dobře a aby byli spokojeni s našimi službami.

zubní lékařství
-Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-13.jpg

Nadiia Taran

zubní lékařka ve výslužbě, vrchní sestra, provozní manažerka

Když Nadiia Taran doprovází naše klienty u zubních ošetření, poskytuje nejvyšší míru empatie a zároveň je naprosto přesná v servisních úkonech, kterým zásadně ovlivňuje kvalitu poskytované péče zubního lékaře.
 

Nadiia vystudovala stomatologickou fakultu Doňecké Universitu M. Gorkého. Svůj celý profesní život pracovala jako zubní lékařka.
 
V roce 2020 absolvovala akreditované kurz Zubní instrumentářky v Akademia.cz. Od roku 2020 pracuje jako vrchní sestra a manažerka ve Forward Dental Praha.
 

Díky svým mnohaletým zkušenostem a své zodpovědnosti je Nadiia člověk, na kterého se vždy můžete spolehnout v bezchybném chodu našeho zdravotnického zařízení v oblasti sterilizace, desinfekce a hygienické bezzávadnosti celého Forward Dental.

Vaše první návštěva

Přemýšlíte, že si naplánujete první návštěvu u doktora Tarana? Přečtěte si více o tom, co můžete očekávat v Forward dental v Praze.

 

Snažíme se poskytovat vynikající služby s úžasnými výsledky a jsme tu pro vás, abychom zodpověděli všechny vaše otázky včetně toho, jak se stát naším pacientem.

Stomatologické ošetření komfortně a beze stresu

Certifikace a školení

Naši lékaři jsou neustále vzděláváni a zdokonalují své znalosti a dovednosti. Díky tomu můžeme našim pacientům poskytnout tu nejlepší možnou péči.

Kontaktujte nás

Adresa

Sokolovská 810/304, 190 00 Praha 9-Vysočany, ČR

6. patro v budově polikliniky Vysočany

Kontakt

+420 725 009 418

+420 607 500 157

Ordinační hodiny

Po - Čt

8:00 – 16:00

Pa

8:00 – 12:00

So -Ne

zavřeno

Tým ve Forward dental Vysočany

Objednejte si schůzku s doktorem Taranem na našem webu nebo telefonicky

Doktor Taran má bohaté zkušenosti s péčí o nové pacienty a vždy se snaží poskytnout jim tu nejlepší péči. Kontaktujte nás dnes a co nejdříve začněme.

logo-1
logo-2
logo-3
bottom of page