top of page
Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-13.jpg

Seznamte se s doktorem

Ievgenem Taranem

-Ondřej_Pavlačík_Fotograf_architektury_designu Forward dental Praha.jpg

Proč stomatologie?

Zubní lékařství mi bylo vždy blízké, protože jsem se s ním seznámil již v mladém věku. Když jsem byl ještě studentem, pomáhal jsem v zubní ordinaci, která se specializovala na akutní ošetření. Jednou jsem se setkal s chlapcem, který měl velmi špatné zuby, které mu působily velkou bolest. Pomohl jsem mu vyřešit jeho problémy a po léčbě se stal úplně jiným člověkem. Byl veselý a plný života. Tam jsem se naučil, že stomatologie je nejen o léčbě nemocí, ale také o budování vztahů s lidmi. Mám radost, když vidím, jak se lidé po mé péči cítí lépe a jak se jim zlepší úsměv.

Stomatologická péče
-Ondřej_Pavlačík_fotograf_architektury_&_designu 1-20.jpg

Ievgen Taran

zubní lékař, odborný zástupce

Spojovat preciznost, empatii a zároveň schopnost nalézat co nejlepší řešení i u velmi náročných stomatologických úkonů, je to, co charakterizuje práci pana Ievgena Tarana.  


Pan Ievgen svou profesionalitu získával v průběhu své mnohaleté praxe v různých pracovních podmínkách jak v cizině, tak v České republice na pracovištích, které mu umožnili naučit se bohatým zkušenostem a přístupům ve stomatologické péči.  


V roce 2017 úspěšně vykonal aprobační zkoušky a získal rozhodnutí MZČR uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání na území ČR.  


Má dlouholeté zkušenosti s poskytováním akutní péče na zubní pohotovosti. Jeho privátní praxí je soukromá stomatologie. Propojování těchto různých “péčí” mu umožnilo a umožňuje tyto dovednosti neustále nabývat, učit se novým a rozvíjet tak stále svoji profesionalitu.  
 

Pan Ievgen se v péči o své klienty s velkým zanícením věnuje rozvoji a zdokonalování své stomatologické specializaci endodoncii a protetiky, které neustále rozvíjí a zdokonaluje. Jeho klienti tak mají zaručenou nejmodernější stomatologickou péči.

Vaše první návštěva

Přemýšlíte, že si naplánujete první návštěvu u doktora Tarana? Přečtěte si více o tom, co můžete očekávat v Forward dental v Praze.

 

Snažíme se poskytovat vynikající služby s úžasnými výsledky a jsme tu pro vás, abychom zodpověděli všechny vaše otázky včetně toho, jak se stát naším pacientem.

 zkušený zubní lékař bezbolestné ošetření

Certifikace a školení

Naši lékaři jsou neustále vzděláváni a zdokonalují své znalosti a dovednosti. Díky tomu můžeme našim pacientům poskytnout tu nejlepší možnou péči.

Kontaktujte nás

Adresa

Sokolovská 810/304, 190 00 Praha 9-Vysočany, ČR

6. patro v budově polikliniky Vysočany

Kontakt

+420 725 009 418

+420 607 500 157

Ordinační hodiny

Po - Čt

8:00 – 16:00

Pa

8:00 – 12:00

So -Ne

zavřeno

Tým Forward dental Praha

Objednejte si schůzku s doktorem Taranem na našem webu nebo telefonicky

Doktor Taran má bohaté zkušenosti s péčí o nové pacienty a vždy se snaží poskytnout jim tu nejlepší péči. Kontaktujte nás dnes a co nejdříve začněme.

logo-3
logo-2
logo-1
bottom of page